0

Zmiany na stronie: cykle, wygląd, system i takie-tam.

Witam,

Należy wprowadzić odrobinę tekstu do bloga, dlatego w pierwszej kolejności uzupełniane będą informacje na temat warek, które już zostały uwarzone. Chciałbym opisać wrażenia i dodać parę zdjęć z pierwszego warzenia, ponieważ nie ukrywam, że był to ogrom emocji, tym bardziej, że zdecydowałem sie pierwszą warkę poczynić od razu z procesem zacierania.

Oczywiście strona będzie teraz zmieniała swój wygląd w sposób diametralny, ponieważ pisze teraz ten tekst niemalże od razu po zainstalowaniu aplikacji na serwerze. Czeka nas zmiana motywów, dopasowywanie treści, kolorów, może zrobię jakieś ładniejsze logo. Obecnie pierwsza strona wygląda obrzydliwie, co jest do zobaczenia w obrazku.

Fajnie by było, gdyby udało się wprowadzić cykle tematyczne. Pierwsze jakie przychodzą mi do głowy to:

 

  • „Dziennik piwowara”, byłoby to czymś w rodzaju notatnika dla mnie, gdzie mógłbym zapisywać sobie notatki i mało znaczące treści podczas warzenia. Receptury, zmiany i przemyślenia na szybko.
  • „Projekty”, w których opisywałbym informacje, które w ogóle udało mi się zgromadzić na temat danego projektu, przemyślenia własne, rysunki, może jakieś zdjęcia, wszystko co byłoby przydatne w realizacji danego projektu.
  • „Przemyślenia” lub coś w rodzaju własnych wewnętrznych procesów myślowych, gdzie poddawałbym w wątpliwość, czy to co robię to aby na pewno robię dobrze, robiąc tak a nie inaczej oraz czy jedna jedyna droga prowadzi do sukcesu.
  • „Wydarzenia” lub „Aktualności” w których chciałbym zawrzeć jakieś istotne momenty z życia piwowara. Chodzi oczywiście o jakieś bieżące sprawy. Mogłyby też dotyczyć zmian na blogu.

Tyle odnośnie zapowiedzi, trzeba będzie zaraz zabrać się za układanie „kororków” na stronie.

Konstruktor